PopisNáplň práce:
- práce v akreditované chemické laboratoři na úseku na úseku přípravy a analýz zemědělských vzorků, úseku základních rozborů pitných a odpadních vod.
Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- minimální vzdělání SŠ chemického nebo přírodovědného směru s maturitou
- zkušenosti s prací v chemické a mikrobiologické laboratoři vítány
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost
Nabízíme:
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s 25letou tradicí
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- pracovní oděvy a obuv
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup možný ihned.
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY.
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail hladikova@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Bedřiška Hladíková, tel.: 777 573 508.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNad Kunšovcem 1405/2, 594 01 Velké Meziříčí Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
  • ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
  • Kontakt : Bedřiška Hladíková
  • Telefon : +420 777 573 508
  • E-mail : hladikova@enviroeko.cz
  • Adresa : Nad Kunšovcem 1405/2, 594 01 Velké Meziříčí

Klíčová slova

úseku

příspěvek

chemické

laboratoři

náplň

nástup

přidejte

další neváhejte

stravování

aktivity