PopisPracovní náplň:
" zajišťování informačních, organizačních a evidenčních činností sekretariátu starosty města
" zajišťování činností spojených se zasedáním zastupitelstva města
" pořizování zápisů z porad vedení a dalších akcí podle pokynu vedení
" zajišťování oboustranného komunikačního prostředí mezi městem Lovosice a širokou veřejností, zejména ve vztahu k zástupcům médií (deníky, zpravodaje, televize, rádia…)
" vytváření tiskových zpráv
" zajišťování mediálních výstupů, korektur, monitoringu médií
" redaktor/ka a odpovědná osoba za zpravodaj Lovosický dnešek
" zajišťování správy webové prezentace města včetně sociálních médií města
" zodpovídá za PR (public relations) a pozitivní obraz města v rámci interní a externí komunikace s ohledem na cílové skupiny (občané, média, odborná veřejnost…)
" fotografování - Lovosice, ilustrační snímky ke článkům a tiskovým zprávám

Požadavky:
" středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou
" znalosti v oblasti administrativních a organizačních činností sekretariátu
" znalost práce na PC - Windows, MS Office (World, Excel, PowerPoint), Internet a elektronická pošta, znalost spisové služby GINIS výhodou
" perfektní znalost českého jazyka
" dobré organizační a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi
" zkušenosti s vystupováním na veřejnosti a před kamerou výhodou
" znalost místního prostředí výhodou
" přesnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
" zkušenosti PR praxe výhodou

Přihláška musí obsahovat:
" jméno, příjmení
" datum a místo narození
" státní příslušnost
" místo trvalého pobytu
" číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
" datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)

a přílohy:
" profesní životopis
" motivační dopis
" tisková zpráva o 100 slovech - Revitalizace prostoru "U Turka" byla dokončena
" článek do LD o 100 slovech - Valdštejnské slavnosti
" 3 fotografie města - Václavské náměstí, Stará radnice, Kulturní akce
" výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 06.09.2019, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 06.09.2019 do 14 hodin.

Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - pracovník/pracovnice sekretariátu starosty"

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 407/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně25330 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

Město Lovosice
  • Město Lovosice
  • Kontakt : Ivana Petrášová
  • Telefon : +420 416 571 170
  • E-mail : ivana.petrasova@meulovo.cz
  • Adresa : Školní 407/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

lovosice

města

činností

dokladu

znalost

vzdělání

organizačních

sekretariátu

prostředí

slovech