PopisZamK
Pracoviště: Nad Porubkou 1182/1b, Ostrava - Svinov; Dělnická 884/11, Prostřední Suchá, Rudé armády 2004/17a, Karviná - Hranice
Předem volat Po-Pá 8-14 hod. na tel. 607 036 006 a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail: miroslava.urbankova@residomo.cz

Náplň práce: opravy a rekonstrukce bytů

Požadujeme: praxi v oboru

Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka výhodou, usnadní komunikaci v pracovním kolektivu

Zaměstnanecké výhody: benefity, stravenky, sleva na nájmu v bytě RESIDOMO Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRESIDOMO Služby, s.r.o., Ostrava, Nad Porubkou 1182/1b, Svinov, 721 00 Ostrava 21 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T14:37:21

Společnost

RESIDOMO Služby, s.r.o.
  • RESIDOMO Služby, s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Urbánková
  • Telefon : +420 607 036 006
  • E-mail : miroslava.urbankova@residomo.cz
  • Adresa : RESIDOMO Služby, s.r.o., Ostrava, Nad Porubkou 1182/1b, Svinov, 721 00 Ostrava 21

Klíčová slova

zamk pracoviště

usnadní

rekonstrukce

bytůpožadujeme

praxi

oboruznalost

ruského

ukrajinského

jazyka

výhodou