PopisHLAVNÍ ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vedení účetnictví společnosti, sestavení účetní závěrky, spolupráce s auditorem a daňovým poradcem společnosti, příprava podkladů pro audit, vypracování přiznání k DPH
- Požadujeme: předchozí praxi na stejné nebo podobné pozici min 3 roky, velmi dobrou znalost práce na PC, účetním softw. SAP, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů včetně daňových
- Nabízíme: až 30% prémie k základnímu platu, stravenky, penzijní a životní pojištění, školení dle potřeb, příjemné prostředí, dostupnost cca 10 min chůze od hl nádraží ČD
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: info@eclog.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNerudova 107/47, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o.
  • European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Eva Balcarová
  • Telefon : +420 495 772 216
  • E-mail : info@eclog.cz
  • Adresa : Nerudova 107/47, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

znalost

společnosti

dle

min

práce

účetnictví

platu

základnímu

prémie