PopisNáplň práce:
účtování vydaných a přijatých faktur, tuzemských i zahraničních, pokladny a banka, účtování ostatních účetních dokladů, účtování výroby, měsíční přiznání k DPH, kontrolní hlášení, práce na roční uzávěrce, příprava podkladů pro vedení, personalistika a mzdy
Požadujeme:
vzdělání SŠ ekonomické, 3 roky praxe s kompletním vedením účetnictví, znalost systému MONEY S3 výhodou, dobrou orientaci v daních a účetnictví, samostatnost a odpovědnost, dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nástup možný dle dohody.
Zaslat životopis emailem
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Kolory 231, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

DM-KOVO s.r.o.
  • DM-KOVO s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Žáková
  • Telefon : +420 777 307 338
  • E-mail : zakova@dmkovo.cz
  • Adresa : U Kolory 231, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

účetnictví

účtování

náplň

samostatnost

kompletním

vedením

znalost

systému

money

výhodou