PopisMísto výkonu práce (adresa): Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: životopis na e-mail michala.butalova@schoko.at.
Náplň práce:
- Nákup a dispozice surovin a materiálů
- Nákup spotřebního materiálu
- Kontrola cen
- Hodnocení dodavatelů
- spolupráce s marketingem, kontrolou a produkcí - vývoj výrobku, změny, vývoj balení,
příprava na tisk a ostatní nákup týkající se agend
- zpracování reklamací.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- komunikační a koordinační schopnosti, týmový hráč, dobrá osobní organizace práce, samostatnost, zodpovědnost za svoje úkoly a rozhodnutí
- znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni, uživatelské schopnosti PC
- zkušenosti v oboru výhodou

Jiné výhody:
- zajímavé finanční ohodnocení
- 20 dní dovolené
- 3 dny volna na osobní záležitosti
- stravenky
- kompenzaci za dopravu ve formě Flexi Passu
- příspěvek na prevenci 2x 500 Kč ve formě Flexi Passu
- věrnostní bonus
- 13. plat
- slevu na produkty v podnikové prodejně
- práci v čistém potravinářském provozu

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPlzeňská 808, 348 15 Planá u Mariánských Lázní Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
  • Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Hrdličková
  • Telefon : +420 374 630 371
  • E-mail : lucie.hrdlickova@schoko.at
  • Adresa : Plzeňská 808, 348 15 Planá u Mariánských Lázní

Klíčová slova

osobní

formě

flexi

úrovni

výhody zajímavé

výhodoujiné

oboru

pc zkušenosti

uživatelskéschopnosti

místo