PopisMísto výkonu práce: skleníky - botanický naučný park Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem
Náplň práce: odpovídá společně s pověřenými osobami za údržbu naučného botanického parku, zajišťuje provoz a vybavení skleníků, zajišťuje obnovu a péči rostlin dle pokynů nadřízeného, udržuje objekt (skleníky) a venkovní prostranství (terénní úpravy, sekání trávy apod.) v součinnosti s dalšími pověřenými osobami.
Požadujeme:výhodou vyučen v oboru,
Nabízíme: platové podmínky 20 000,- Kč., podnikové stravování, dovolená navíc, pracovní poměr na dobu určitou za MD a RD.
Kontakt: na uvedený e-mail.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPasteurova 3544/1, Ústí nad Labem-centrum, 400 96 Ústí nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Radka Krumplová
  • E-mail : radka.krumplova@ujep.cz
  • Adresa : Pasteurova 3544/1, Ústí nad Labem-centrum, 400 96 Ústí nad Labem

Klíčová slova

práce

skleníky

zajišťuje

pověřenými

místo

oborunabízíme

terénní

úpravy

sekání

trávy