PopisMísto výkonu práce: Rokycany, Dukelská 1262
Náplň práce: kartonážní výroba - dělník, seřizovač i mechanik výrobních strojů a lisů na jednosměnný provoz
Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, manuální zručnost, zaučíme
Práce vhodná pro muže - manipulace s těžkými břemeny.
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000.- čistého + 2.000,- Kč/měs.
Kontakt: přinést životopis na adresu Dukelská 1262, Rokycany. V září proběhnou pohovory.p. Motyčka Tomáš, e-mail: motycka@bonaparte.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBonaparte Company s.r.o./ Rokycany, Dukelská 1262, Nové Město, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

Bonaparte Company s.r.o.
  • Bonaparte Company s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Motyčka
  • E-mail : motycka@bonaparte.cz
  • Adresa : Bonaparte Company s.r.o./ Rokycany, Dukelská 1262, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

práce

rokycany

dukelská

místo

kčměs kontakt

muže

manipulace

těžkými