PopisMísto výkonu práce:
Šluknovská č.p. 402, 407 78 Velký Šenov
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Navrhování nových výrobků pro hobby sektor (kreativní tvoření), dekoračních předmětů a umělých květin.
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, flexibilitu.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle pracovních výsledků.

Kontakt: Šárka Vojtová, tel. 412 315 901 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: vojtova@centroflor.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese dle tel. domluvy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCENTROFLOR, s. r. o., Šluknovská 402, 407 78 Velký Šenov Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

CENTROFLOR, s.r.o.
  • CENTROFLOR, s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Vojtová
  • Telefon : +420 412 315 901
  • E-mail : vojtova@centroflor.cz
  • Adresa : CENTROFLOR, s. r. o., Šluknovská 402, 407 78 Velký Šenov

Klíčová slova

tel

dle

vojtová

určitou

možností

prodloužení

pracovních

výsledkůkontakt

šárka

místo