PopisMísto výkonu práce: Strakonice + Jižní Čechy + Č.B.
Stabilní a zavedená společnost distribuující kvalitní kosmetické a drogistické produkty hledá OZ
Náplň práce: péče o stávající klienty a rozšiřování portfolia, spolupráce při uvádění novinek na trh
Požadujeme: prodejní dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci
Benefity: fixní základ + provize ze zprostředkovaných objednávek, firemní auto, telefon
KONTAKT: Plačková, tel.: 608780514, e-mail: rjenterprisesro@gmail.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRJ Enterprise s.r.o. - pracoviště, Strakonice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

RJ Enterprise s.r.o.
  • RJ Enterprise s.r.o.
  • Kontakt : Plačková
  • Telefon : +420 608 780 514
  • E-mail : rjenterprisesro@gmail.com
  • Adresa : RJ Enterprise s.r.o. - pracoviště, Strakonice

Klíčová slova

práce

místo

fixní

prodejní

dovednosti

zodpovědnost

spolehlivost

pozitivní

přístup

práci benefity