PopisHlavní náplň práce:
- příprava lázní pro hromadnou a závěsnou chemickou a elektrolytickou povrchovou úpravu
- obsluha poloautomatického vanového zařízení na povrchovou úpravu
- doplňování složek lázní dle doporučení technologa a laboranta
Požadujeme:
- SOU nebo SŠ technického směru
- orientace v technické dokumentaci
- základní chemické znalosti výhodou
- práce na 2 směny
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- není nutné mít předchozí zkušenosti na pozici, zaučíme vás Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T11:14:59

Společnost

MEDIN, a.s.
  • MEDIN, a.s.
  • Kontakt : Hana Brabencová
  • Telefon : +420 566 684 357
  • E-mail : hana.brabencova@medin.cz
  • Adresa : Vlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě

Klíčová slova

úpravu

lázní

povrchovou

směny

technické

dokumentaci

základní

chemické

znalosti

výhodou