Popispožadavky: pracovitost, odpovědnost, samostatnost, týmové začlenění, výhodou praxe ve skladu
náplň práce: obsluha jeřábů, zdvihacích manipulačních zařízení, vysokozdvižných vozíků, manipulace s hutním materiálem spojená s vykládkou z dopravních prostředků a nakládkou na dopravní prostředky
benefity: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13. mzda (příspěvek na dovolenou, Vánoce)
nabízíme: nástup možný ihned nebo dohodou, hlavní pracovní poměr na plný úvazek po zapracování na dobu neurčitou, směnný provoz, odborné zaškolení (průkaz na VZV, vazačský a jeřábnický průkaz), mzdové ohodnocení založené na výkonu zaměstnance od 18 000,- Kč, dlouhodobé uplatnění v zavedené a prosperující společnosti
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (777 950 901) nebo emailem lisner@kovostroj.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

Kovostroj Bohemia, s.r.o.
  • Kovostroj Bohemia, s.r.o.
  • Kontakt : Lisner
  • Telefon : +420 777 950 901
  • E-mail : lisner@kovostroj.com
  • Adresa : Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Klíčová slova

příspěvek

průkaz

neurčitou

vzv

zaškolení

odborné

provoz

směnný

požadavky

jeřábnický