PopisStručná náplň pozice:
- agenda silničního správního úřadu na úseku místních komunikací;
- správa a údržba komunikací ve vlastnictví Města Štětí;
- agenda BESIP;
- vybrané činnosti na úseku civilní obrany, včetně regulačních opatření;
- zajišťování provozu JSDHO včetně spolupráce s HZS.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
- vzdělání stavebního směru výhodou;
- řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič;
- praxe ve veřejné správě výhodou;
- znalosti zákona o pozemních komunikacích výhodou;
- znalost problematiky civilní a požární ochrany výhodou
- zvláštní odborná způsobilost výhodou, v případě, že ji uchazeč nemá, vztahuje se na něj povinnost do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru zkoušku podle vyhlášky č. 512/2002 Sb. o zvláštní odborné způsobilosti, pro správní činnosti při správním rozhodování a dozorové činnosti v silničním hospodářství složit;
- organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení;
- dobrá znalost práce na PC.

Předpokládaný termín nástupu: dohodou

Místo výkonu práce: město Štětí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 9.
Výše nástupního platu záleží na délce praxe. Plat se po zkušební době zvyšuje o osobní příplatek.

Bližší informace k pracovní pozici: Mgr. Petr Novák (petr.novak.oszpd@steti.cz; tel:416 859 314).

Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMírové nám. 163, 411 08 Štětí Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

Město Štětí
  • Město Štětí
  • Kontakt : Petr Novák
  • Telefon : +420 416 859 314
  • E-mail : petr.novak.oszpd@steti.cz
  • Adresa : Mírové nám. 163, 411 08 Štětí

Klíčová slova

práce

činnosti

správě

civilní

pracovní

včetně

úseku

výkonu

zaměstnanců

poměrech