PopisKontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně Prodejna Sportisimo Praha-Eden, vezměte si prosím svůj životopis. PO-NE 8:00-20:00

Práce na 12 směny, krátký/dlouhý týden.
Náplň práce: Obsluha zákazníků a poradenství, příprava a doplˇování zboží k prodeji, práce na pokladně.
Požadujeme výbornou češtinu, zodpovědnost

Výhody: Multisport karata, příspěvek na stravné, slevová karta na zboží ve Sportisimu, roční bonusy
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěSPORTISIMO s.r.o., U slavie, NC Eden, Vršovice 1527, 100 00 Praha 10 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

SPORTISIMO s.r.o.
  • SPORTISIMO s.r.o.
  • Kontakt : SPORTISIMO Praha 10 / NC Eden
  • E-mail : eden@sportisimo.cz
  • Adresa : SPORTISIMO s.r.o., U slavie, NC Eden, Vršovice 1527, 100 00 Praha 10

Klíčová slova

zboží

práce

multisport

prodeji

pokladně požadujeme

výbornou

češtinu

zodpovědnostvýhody

kontakt

doplˇování