PopisNáplň práce: prodej značkového zboží, práce s pokladnou, příjem a doplňování zboží, inventury.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, velká sleva na všechny značky prodávané společností ESPACE, pravidelná odborná školení, profesionální a přátelský kolektiv.
Pracovní poměr na rok, poté možnost doba neurčitá.
Hlásit se emailem nebo telefonicky.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěESPACE Retail s.r.o.-002 (OC NISA - prodejna THE NORTH FACE), České mládeže 456, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

ESPACE Retail s.r.o.
  • ESPACE Retail s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Beranová
  • Telefon : +420 602 171 805
  • E-mail : beranova@primadrogerie.cz
  • Adresa : ESPACE Retail s.r.o.-002 (OC NISA - prodejna THE NORTH FACE), České mládeže 456, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

práce

zboží

přátelský

prodávané

společností

espace

pravidelná

odborná

školení

profesionální