PopisDÍLENSKÝ TECHNOLOG/-ŽKA - strojírenská zakázková výroba, pracoviště Letohrad, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
- Náplň práce: odpovědnost za výrobní část projektu, odlaďování prvovýroby, upřesňování stanovené technologie přímo ve výrobním procesu, navrhování a provádění konstrukčních a technologických úprav vyráběných polotovarů
- Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce v Solidworks výhodou (minimálně v 3D ProE), ŘP sk. B, znalost technických norem a předpisů z oboru, znalost AJ výhodou, požadujeme samostatnost, kreativitu, schopnost práce v týmu
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání, práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, pružnou pracovní dobu, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSV metal spol. s r.o., středisko Letohrad, Orlice 292, 561 51 Letohrad Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T20:23:14

Společnost

SV metal spol. s r.o.
  • SV metal spol. s r.o.
  • Kontakt : Zuzana Rážová
  • Telefon : +420 495 433 189
  • E-mail : jobs@svmetal.cz
  • Adresa : SV metal spol. s r.o., středisko Letohrad, Orlice 292, 561 51 Letohrad

Klíčová slova

znalost

práce

požadujeme

firmě

výhodou

finanční

české

rozvíjející

stabilizované

hospodářsky