Popispožadavky: SŠ/VŠ vzdělání, znalost AJ, spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost, ochota pracovat ve výškách, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
výhodou: zkušenosti na obdobné pozici, dobré komunikační dovednosti, zákaznická orientace, vstřícnost, ochota, schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
náplň práce: správa a dohled bezdrátové síťové infrastruktury (PoP spoje, Mikronik), instalace internetových přípojek, podpora koncových uživatelů, aktivní komunikace
nabízíme: zajímavá pracovní náplň, služební automobil, práce ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity, nástup dle dohody Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

TranSoft a.s.
  • TranSoft a.s.
  • Kontakt : Dvořáková
  • Telefon : +420 727 894 787
  • E-mail : dvorakova@transoft.cz
  • Adresa : Vrbenská 2082, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

ochota

práce

pracovat

aktivní

požadavky

zajímavá

pop

spoje

mikronik

instalace