PopisPracovní úvazek:
- 100%. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- Podíl na výuce odborných předmětů na Ústavu fyziky (UFY), zajištění výuky programování v jazyce C
- Zapojení do stávajících výzkumných projektů věnovaných počítačovému modelování rozhraní pevná látka - kapalina a studia přenosu náboje v biologických systémech
- Vlastní vědecko - výzkumná činnost v souladu s odborným zaměřením Ústavu fyziky
- Podíl na výstupech vědecké činnosti UFY
- Vedení a oponování kvalifikačních prací
- Participace na grantových a projektových aktivitách UFY včetně jejich přípravy
Nabízíme:
- Práci v příjemném prostředí
- Flexibilitu pracovní doby
- 8 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- Zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky
- Zvýhodněné mobilní volání - hlasové a datové služby
- Možnost využití univerzitní školky
Mzda:
- Dle mzdového předpisu PřF JU v souladu s platovou třídou odpovídající dokončenému vzdělání, 32 000,- Kč pro absolventa Ph.D. Možnost výkonnostních prémií a odměn.
Požadujeme:
- Dokončené doktorské studium fyzikálního směru
- Minimální praxe 5 let v oboru, zahraniční pobyt (postdok) výhodou
- Aktivní znalost programovacích jazyků rodiny C a SW pro klasické i kvantové modelování
- Znalost AJ slovem a písmem minimálně na úrovni B2
- Samostatnost a aktivní přístup
- Komunikační dovednosti a bezproblémové vystupování před posluchači
- Trpělivost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, odpovědnost
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a do zahraničí
Nástup:
- od 1. 10. 2019.
Písemné přihlášky (životopis, motivační dopis) přijímá elektronicky do 19. 9. 2019
personální oddělení Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích,
Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice. E-mail: mfrancova00@prf.jcu.cz, tel.: 387 776 209 Minimální vzděláníDoktorské (vědecká výchova) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v ČB - PřF, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Miroslava Francová
  • Telefon : +420 387 776 209
  • E-mail : mfrancova00@prf.jcu.cz
  • Adresa : Jihočeská univerzita v ČB - PřF, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

pracovní

podíl

zvýhodněné

ochotu

ufy

aktivní

ústavu

flexibilitu

znalost

souladu