PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ
Kontakt: pí Tůmová tel. 703 674 333, email: veronika.tumova@mpzmb.cz
Náplň práce: vedení a koorfinace projektů, zodpovědnost za dodržovování termínových plánů, efektivní rozdělování práce v rámci projektů, tvorba cenových nabídek a kalkulací souvisejících s projekty, komunika s kolegy ze všech oddělení napříč firmou, kteří zajišťují jednotlivé fáze projektů, komunikace s dodavateli a zákazníky včetně pracovních schůzek
technická podpora projektů
Požadavky: Technické myšlení a představivost, aktivní znalost MS office, zodpovědnost a spolehlivost, výborné organizační schopnosti, komunikativní osobnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita; Výhoda: zkušenost s řízením projektů, vzdělání nebo zkušenosti v oboru elektro, znalost cizích jazyků
Nabízíme: Rozmanitou práci a rozšíření praxe, jistotu pracovního poměru na dobu neurčitou, motivující ohodnocení, 25 dní dovolené, jazykové kurzy, balíček benefitů, příspěvek na stravování, mobilní telefon, výkonnostní odměny a prémie, firemní akce, atmosféru rodinné firmy Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMPZ MB s.r.o.- pracoviště Dolní Bousov, Rohatsko 18, 294 04 Dolní Bousov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-22T01:58:08

Společnost

MPZ MB s.r.o.
  • MPZ MB s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Tůmová
  • Telefon : +420 703 674 333
  • E-mail : veronika.tumova@mpzmb.cz
  • Adresa : MPZ MB s.r.o.- pracoviště Dolní Bousov, Rohatsko 18, 294 04 Dolní Bousov

Klíčová slova

projektů

zodpovědnost

podpora

znalost

práce

zkušenosti

praxe

rozšíření

práci

rozmanitou