PopisC04 z:22/8/2019
Náplň práce:
- výstupní a mezioperační kontrola dílů
- vystavování náměrových protokolů.
Požadujeme:
- SOŠ technického zaměření
- dobrá znalost čtení technických výkresů a dokumentace
- praxe výhodou.
Nabízíme:
- stravenky, penzijní připojištění, bezúročné půjčky.
Kontakt e-mailem, telefonicky viz výše.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTROJFERR, s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, Slévárenská 272, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

STROJFERR, s.r.o.
  • STROJFERR, s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Platzerová
  • Telefon : +420 558 424 105,731 505 852(PO-PÁ6:00-14:00hod.)
  • E-mail : p.platzerova@strojferr.cz
  • Adresa : STROJFERR, s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, Slévárenská 272, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

c04z2282019 náplň

technických

viz

telefonicky

emailem

půjčky kontakt

bezúročné

připojištění

penzijní

stravenky