Popispožadavky: ÚSO vzdělání se zaměřením na elektro, znalost slovenského jazyka na úrovni rodilý mluvčí,,touha měnit standard bydlení, smysl pro humor, vysoké nároky na technologie a komfort, komunikační dovednosti, komunikativní znalost AJ nebo NJ
náplň práce: podpora instalačních partnerů při plánování inteligentních domů, doporučování vhodných partnerů koncovým zákazníkům, odborná školení Loxone partnerů v sídle společnosti i mimo ní, kontrola kvality instalací při recertifikaci partnerů
nabízíme: špičkové know - how a zkušenosti ve smart home, hodinová pauza na oběd, kavárna, bar, teambuilding, zaměstnanecké slevy na produkty
V případě zájmu zašlete životopis a odpověď na otázku "Proč Loxone a proč právě ty?" na email prace@loxone.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Loxone s.r.o.
  • Loxone s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : prace@loxone.cz
  • Adresa : U Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11

Klíčová slova

partnerů

znalost

loxone

požadavky

smart

zkušenosti

how

know

špičkové