PopisNáplň práce: příprava ve výrobě plastových výrobků, komunikace s výrobním oddělením, ověřování kvality výrobků, kontrola hotových výrobků
Požadujeme: znalost práce s elektrickým ručním nářadím, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
POZICE NENÍ VHODNÁ PRO ŽENY z důvodu fyzické námahy.
Výhody: příspěvek na stravování
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěElkoplast Slušovice s.r.o., - Ostrata, Ostrata 132, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Elkoplast Slušovice s.r.o.
  • Elkoplast Slušovice s.r.o.
  • Kontakt : Ladislav Krajča
  • Telefon : +420 777 770 641
  • E-mail : ladislav.krajca@elkoplast.cz
  • Adresa : Elkoplast Slušovice s.r.o., - Ostrata, Ostrata 132, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

Klíčová slova

práce

výrobků

náplň

příspěvek

námahy výhody

fyzické

důvodu

ženy

vhodná

zodpovědnost pozice