PopisPracoviště: Průmyslová 377/2, České Budějovice
Smlouva se uzavírá nejprve na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracovávání materiálů dle platných specifikací/ standardů a kontrola hotového výrobku
- vyřazování výrobků, které se neslučují se specifikací/standardy
- ukládání a označování hotových výrobků dle platné specifikace a standardů
POŽADUJEME: manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost
Zam. výhody: stravování, pracovní oděvy, bonus za výkon
Kontakt telefonicky 8 - 15 hod. nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPrůmyslová 377/2, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně18650 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

VISCOFAN CZ s.r.o.
  • VISCOFAN CZ s.r.o.
  • Kontakt : Renata Pavlíková
  • E-mail : pavlikovar@gamex.viscofan.com
  • Adresa : Průmyslová 377/2, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dobu

výrobků

dle

odpovědnost

označování

hotových

platné

specifikace

standardů požadujeme

manuální