Popispožadavky: ÚSO vzdělání, zkušenosti s prodejem nebo jinou pozicí orientovanou na zákazníka (catering, hotelnictví...), znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, vyjednávací dovednosti, schopnost vcítit se do zákazníka, sebevědomí, týmový duch, nadšení pro moderní bydlení
náplň práce: telefonická akvizice nových instalačních partnerů, průběžná péče o stávající partnery, dosahování konkrétních prodejních cílů, správa dat prostřednictvím systému CRM
nabízíme: hodinová pauza na oběd, kavárna, bar, teambuilding, zaměstnanecké slevy
V případě zájmu zašlete životopis a odpověď na otázku "Proč Loxone a proč právě ty?" na email prace@loxone.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Loxone s.r.o.
  • Loxone s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : prace@loxone.cz
  • Adresa : U Staré trati 1775/3, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11

Klíčová slova

zákazníka

požadavky

kavárna

dosahování

konkrétních

prodejních

cílů

správa

dat

prostřednictvím