PopisMísto výkonu práce: Ústí nad Labem, Jateční 870/41 a okolí.
Náplň práce: pracovník v sociálních službách pomáhá lidem s mentálním hendikepem v péči o jejich osobu, při výchovně vzdělávacích a aktivizačních činnostech a zprostředkovává kontakt se společenským prostředím.
Požadujeme: Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je vítán nikoliv nutný, příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, ale obvykle je vykonávána od 8.00 - 16.30 hod.,vítán je řidičský průkaz skupiny B, možnost benefitů, osobní ohodnocení a profesního růstu.
Kontakt: od 22.08.2019 do 14.09.2019 na e-mail, od 15.09.2019 telefonicky si sjednat osobní jednání.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJateční 870/41, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Helias Ústí nad Labem, o.p.s.
  • Helias Ústí nad Labem, o.p.s.
  • Kontakt : Drahomíra Brožová
  • Telefon : +420 724 280 108
  • E-mail : drabro@seznam.cz
  • Adresa : Jateční 870/41, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

sociálních

práce

službách

osobní

místo

obvykle

spolehlivost

dochvilnost

flexibilitu

uvítáme