PopisC04 z:22/8/2019 (ZamK)
Náplň práce:
- úklid společných stravovacích prostor, provozních částí restaurace
- údržba průběžné provozní čistoty provozu během výdeje jídel a nápojů.
Požadujeme:
- pracovitost, čistota, základní znalost práce v kuchyni, nebo společné stravování.
Nabízíme:
- stravu a nápoje zdarma.
Kontakt osobně, telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRestaurace Skalka s.r.o. - pracoviště Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem 310, 739 13 Kunčice pod Ondřejníkem Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Restaurace Skalka s.r.o.
  • Restaurace Skalka s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Vrlíková
  • Telefon : +420 603 150 486
  • E-mail : petrvrlik@seznam.cz
  • Adresa : Restaurace Skalka s.r.o. - pracoviště Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem 310, 739 13 Kunčice pod Ondřejníkem

Klíčová slova

c04z2282019zamk náplň

pracovitost

viz

emailem

telefonicky

osobně

zdarma kontakt

nápoje

stravu