PopisPožadujeme:
- znalost práce na PC: MS Word, Excel a internet
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- praxi na pozici skladnice nebo fakturantky výhodou

Náplň práce: balení a expedice objednávek, manipulace se zbožím - břemena do 15 kg, vystavování faktur, inventury zboží. Z povahy činnosti je tato práce vhodná spíše pro ženy.

Pracovní poměr na dobu určitou, po jeho vypršení možnost prodloužení smlouvy.

Životopisy do výběrového řízení zasílejte na info@efko.cz. Doporučeným uchazečům Úřadu práce bude umožněn osobní kontakt po prvním kole výběrového řízení. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDolní 347, 592 14 Nové Veselí Mzda minimálně18200 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

EFKO - karton, s.r.o.
  • EFKO - karton, s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Trčková
  • E-mail : info@efko.cz
  • Adresa : Dolní 347, 592 14 Nové Veselí

Klíčová slova

práce

řízení

výběrového

spíše

ženypracovní

poměr

dobu

určitou

vypršení

možnost