PopisMísto výkonu práce:
Bratronice č.p. 18
Smilovice
294 42 Luštěnice

Prvotní kontakt: e-mail: info@ryby-jezirka.cz

Požadujeme SŠ vzdělání, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (MS Office, Outlook, program POHODA - výhodou), časovou flexibilitu. AJ / NJ na úrovni pro písemnou a telefonickou komunikaci výhodou.
Pracovní náplň: administrace e-shopu a kompletní vyřizování objednávek, fakturace, administrativa kanceláře, MO prodej. Dle domluvy flexibilní pracovní doba - jedná se o práci v sezónním oboru s různým vytížením v rámci roku. Zapálení pro rybařinu výhodou.
Své životopisy prosím zasílejte na info@ryby-jezirka.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLukáš Borozidis - Obchod s rybami, Bratronice 18, Smilovice, 294 42 Luštěnice Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T01:56:15

Společnost

Lukáš Borozidis
  • Lukáš Borozidis
  • Kontakt : Veronika Holubcová
  • Telefon : +420 774 751 163
  • E-mail : info@ryby-jezirka.cz
  • Adresa : Lukáš Borozidis - Obchod s rybami, Bratronice 18, Smilovice, 294 42 Luštěnice

Klíčová slova

místo

jedná

objednávek

fakturace

administrativa

kanceláře

prodej

dle

domluvy

flexibilní