Popis93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
ZZ
Pracoviště: Václava Košaře 85/19, Ostrava, 700 30
Kontakt: telefonicky nebo emailem: petr.stritecky@emestacompany.com, osobně po předchozí tel. domluvě

Náplň práce:
- přípravné a dokončovací stavební práce pro stavby, zejména zemní práce, terénní úpravy prováděné v souvislosti se stavební činností, výkopové práce, odvodňování staveniště, provádění technické rekultivace, terénní úpravy pozemků. Činnosti spojené s prováděním drobných bouracích prací a úklidových prací na stavbách.

Požadavky:
- praxe v oboru min. půl roku Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVáclava Košaře 85/19, Dubina, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

emesta company s.r.o.
  • emesta company s.r.o.
  • Kontakt : Petr Střítecký
  • Telefon : +420 776 000 868,608 301 500
  • E-mail : petr.stritecky@emestacompany.com
  • Adresa : Václava Košaře 85/19, Dubina, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

práce

úpravy

terénní

stavební

prací

pozemků

výkopové

odvodňování

staveniště

provádění