PopisCZ-ISCO: 74122 Elektromechanici elektr. zařízení v dopravních prostředcích
ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA
- Místo výkonu práce: Pouchovská č.p. 153/52
Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: ŘP min sk. C, vzdělání v oboru elektro, částečnou znalost českého jazyka (bude ověřeno zaměstnavatelem); kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - §6 + vyhl. č. 100/1995 Sb. výhodou
- Náplň práce: elektromechanik pro opravy a údržbu trolejbusů a elektrobusů
- Nabízíme: příspěvky na stravování, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, ošacení, režijní jízdenky MHD i pro rodinné příslušníky a další zaměstnanecké výhody, možnost zvýhodněného ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vítková Dana, tel.: 495 089 231, 495 089 111 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPouchovská 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
  • Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
  • Kontakt : Dana Vítková
  • Telefon : +420 495 089 231,495 089 111
  • Adresa : Pouchovská 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

czisco

režijní

ošacení

dovolené

týdnů

připojištění

penzijní

stravování

mhd