PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Kovář.

Požadujeme:
" fyzickou zdatnost
" pracovní nasazení
" loajalitu
" odbornost
" manuální zručnost

Náplň práce:
" Obsluha kovacích linek
" Montáž a demontáž nářadí
" Seřizování kovacích linek
" Vizuální kontrol a kvality
" Vedení osádky kovací linky
" Znalost a dodržování pracovních postupů
" Čtení technických výkresů
" Obsluha mostového jeřábu
" Vázání břemen

Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, stravenky, odměna za hospodářský výsledek, příspěvky na dovolenou, výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTrnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
  • ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Stratilíková
  • Telefon : +420 739 548 803
  • E-mail : lstratilikova@zetorkovarna.cz
  • Adresa : Trnkova 3060/111, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

kovacích

kontakt

odměna

výkresů quot obsluha

mostového

jeřábu quot vázání

břemenzaměstnanecké

výhody

dovolená

navíc