PopisVýše nástupní mzdy dle zkušeností a schopností uchazeče.
Náplň práce: příprava dat a dokumentů k přepravě dle plánu, interní komunikace týkající se příchozího materiálu a jeho rozdělení, zadávání dat, vyplňování informací od dodavatele, vyplňování příchozích a odchozích dokumentů, podpora nákupčího při zadávání objednávek, vyhledávání vhodného materiálu pro výrobu, komunikace s dodavateli a další povinnosti s tím spojené.
Požadavky: znalost práce s PC (hlavně internet a excel), minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici, anglický jazyk na komunikativní úrovni (pohovor v angličtině), zkušenost z firmy vyrábějící elektorniku výhodou.
Životopisy v české a anglickém jazyce zasílat na adresu: ting_yang@gemteks.com (na e-maily, které nebudou obsahovat životopis v anglickém jazyce nebude odpovídáno).

Zaměstnanecké výhody: stravenky po odpracování půl roku

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Gemtek.CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Ting Yang
  • Telefon : +420 725 956 319
  • E-mail : ting_yang@gemteks.com
  • Adresa : Gemtek.CZ, s.r.o. [330], Chebská 555/7, 32200 Plzeň 22

Klíčová slova

zadávání

dat

vyplňování

materiálu

komunikace

anglickém

dokumentů

jazyce

práce

dle