PopisPracovní náplň:
Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením lékařských součástek podle příslušných výrobních postupů
Při výrobě se řídí postupy práce pro danou operaci, oficiálními předpisy a pokyny vedoucího výroby
Sleduje kvalitu vstupního materiálu
Dle požadavků nadřízeného jinak přispívá k práci oddělení
Jedná v souladu se všemi souvisejícími zákonnými požadavky, interními předpisy a směrnicemi

Požadujeme:
Manuální zručnost
Práce převážně v jednosměnném provozu
Pečlivost
Dobrý fyzický stav

Nabízíme:
Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Velmi dobré mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Příspěvek na závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek do „cafeterie“
Příspěvek na cvičení
Příjemné a čisté pracovní prostředí
Firemní akce (dětský den, charitativní akce, společenské akce,..)
Nástup možný ihned
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-23T11:24:36

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Telefon : +420 566 510 410
  • E-mail : darina.hemzova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

pracovní

akce

předpisy

práce

převážně

jednosměnném

provozu pečlivost dobrý

zručnostpráce

ohodnocení5