PopisMísto výkonu práce: U Nákladového nádraží 3146/6, Praha 3. Prvotní kontakt emailem kariera@studio-moderna.com nebo telefonicky 246007717.
Náplň práce:
PASIVNÍ LINKA: Řešení příchozích objednávek, pomoc zákazníkům ve výběru našich dalších produktů Dormeo, Delimano...
AKTIVNÍ LINKA: Telefonický kontakt s výhradně NAŠIMI zákazníky, prodej produktů šité zákazníkovi na míru
Požadujeme: Základní znalost PC, komunikativnost,
příjemný projev a schopnost naslouchat potřebám našich klientů
Jazyky:
Čeština - výborná
Slovenština - výborná
Zaměstnanecké výhody: práce ihned na HPP, stravenky 105kč, Multisport karta, zaměstnanecké slevy až 70% na naše produkty, Sphere karta.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěStudio Moderna s.r.o. [290], U Nákladového nádraží 3146/6, 13000 Praha 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

Studio Moderna s.r.o.
  • Studio Moderna s.r.o.
  • Kontakt : Martina Hrdová
  • Telefon : +420 246 007 717
  • E-mail : kariera@studio-moderna.com
  • Adresa : Studio Moderna s.r.o. [290], U Nákladového nádraží 3146/6, 13000 Praha 3

Klíčová slova

karta

práce

kontakt

produktů

našich

linka

místo

klientů jazyky čeština

míru požadujeme

základní