PopisPP plný nebo zkrácený nebo DPP
Pracovní náplň: nakládání se zbožím; kontrola a prezentace zboží; obsluha pokladny
Požadujeme: vzdělání - nižší střední; praxe v obchodním řetězci výhodou; samostatný a výkonný způsob práce, nasazení; spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu; příjemné vystupování; ochotu k fyzické práci
Nabízíme: řádné zaškolení, možnost profesního růstu; odpovídající finanční ohodnocení, plný úvazek 21.000,-Kč + inventurní prémie 1.000,- / DPP 130,-Kč/hod, jistotu stálého zaměstnání
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNORMA k.s. - galerie Dvořák, nám. Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-08-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

NORMA, k.s.
  • NORMA, k.s.
  • Kontakt : Suchý
  • Telefon : +420 602 189 755
  • E-mail : m.suchy@norma-online.cz
  • Adresa : NORMA k.s. - galerie Dvořák, nám. Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

plný

růstu

obchodu

příjemné

vystupování

ochotu

fyzické

prácinabízíme

řádné

zaškolení