PopisMísto výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.
Požadujeme : profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/, trestní bezúhonnost, komunikativnost, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěG4S Security Services (CZ), a.s.ÚL, Mezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

G4S Security Services (CZ), a.s.
  • G4S Security Services (CZ), a.s.
  • Kontakt : Ivana Slavíková
  • Telefon : +420 724 793 669
  • E-mail : ivana.slavikova@cz.g4s.com
  • Adresa : G4S Security Services (CZ), a.s.ÚL, Mezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Klíčová slova

práce

místo

zkušební

bezúhonnost

komunikativnost

čistý

trestní

rejstřík nabízímestravenky

příspěvek

čištění