PopisTradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE / PRODAVAČKY do své prodejny ve Žďáru nad Sázavou (v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:
" Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
" Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality a čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
" Základní vzdělání
" Praxi s prodejem zboží
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
" Zdravotní průkaz
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Čtvrtletní výkonnostní bonusy
" Stravenky
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Lázně
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
" Možnost práce i na DPP
" Zaškolení na prodejně

první kontakt emailem nebo telefonicky 8:00 - 18:00 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - pracoviště Maso-uzeniny Novák, Strojírenská 375/20, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně18380 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - pracoviště Maso-uzeniny Novák, Strojírenská 375/20, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

české

zboží

vystupování quot zodpovědný

průkaz quot práci

odpolední quot zdravotní

ranní

směny

pracovat

práci quot samostatnost quot ochota

přístup