PopisŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM
Náplň práce:
- prodej zboží a obsluha zákazníků
- objednávání zboží a registrace objednávek
- podílení se na cenotvorbě
- zpracování nabídek, vystavování faktur
- zodpovědnost za pořádek na prodejně, včetně doplnění zboží
- vedení prodejní pokladny, hmotná odpovědnost za kas

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- znalost stavebních materiálů
- praxe v obchodě výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na podobné pozici min. 1 rok
- zkušenosti s pokladnou (výhodou)
- časově flexibilní

Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké benefity + školení
- pracovní místo Jindřichův Hradec
- nástup možný ihned
- penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPRO-DOMA, SE - 001, U Panelárny 882, Jindřichův Hradec, 377 01 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

PRO-DOMA, SE
  • PRO-DOMA, SE
  • Kontakt : Jiřina Poláčková
  • Telefon : +420 734 346 331
  • E-mail : jirina.polackova@pro-doma.cz
  • Adresa : PRO-DOMA, SE - 001, U Panelárny 882, Jindřichův Hradec, 377 01

Klíčová slova

min

zkušenosti

pracovní

zboží

výhodou

životopis

příjemné

společnosti

stabilní

zavedené