PopisNÁPLŇ PRÁCE: obsluha dřevoobráběcích strojů / obsluha olepovacího centra
POŽADAVKY: základní znalost CNC obrábění - práce na dřevoobráběcích strojích výhodou, spolehlivost, pečlivost a technické myšlení, čtení výkresové dokumentace, schopnost pracovat v týmu
NABÍZÍME: dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, prémie dle tržeb firmy a plnění úkolů, přítomnostní bonus za splněnou docházku
KONTAKT: KONTAKT: osobně (po-pá 7-14.30), telefonicky (po-pá 7-14.30), e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPražská 2060/50, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

Dřevojas, výrobní družstvo
  • Dřevojas, výrobní družstvo
  • Kontakt : Pavla Kučerová
  • Telefon : +420 778 468 608
  • E-mail : kucerova@drevojas.cz
  • Adresa : Pražská 2060/50, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

práce

obsluha

dřevoobráběcích

popá

firmy

tržeb

stravování

zaměstnanecké

slevy

výrobky