PopisSeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje
kvalitu péče a života ve stáří.
Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve
společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?
Přidejte se k nám!
Vaším úkolem bude:
? Přímá obslužná péče,
? podpora soběstačnosti klientů a nácvik jednoduchých denních činností,
? poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání,
? manipulace s pomůckami klientů,
? práce s dokumentací klienta v Cygnus 2,
? rozdělování a podávání stravy; pozice klíčového pracovníka pro určené klienty.
K výkonu práce potřebujete:
? Základní nebo střední vzdělání,
? věk nad 18 let,
? způsobilost k právním úkonům,
? zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti,
? vlídné jednání,
? samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC,
? absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoliv
podmínkou.

Co nabízíme:
? Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
? příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
? poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
? bonusy za věrnost,
? dotované stravování,
? možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
? trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
? firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek,
? práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie,
? možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
  • Kontakt : Martina Marešová
  • Telefon : +420 601 360 570
  • E-mail : m.maresova@senecura.cz
  • Adresa : SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Kréta 301, 411 55 Terezín

Klíčová slova

práci

práce

péče

pracovníka

mezinárodní

pracovní

službách

sociálních

možnost

čas