PopisIT ADMINISTRÁTOR - ADMINISTRÁTORKA
Popis pracovní pozice:
•Podpora interní IT infrastruktury a uživatelů
•Servis a údržba IT vybavení
(servery, tiskárny, kamerový systém aj.)
•Administrace klientských desktop počítačů s OS Windows
•Správa datové sítě
Požadujeme:
•SŠ vzdělání technického směru
•znalost Windows 10; Windows Server 2012 R2/2016/2019 (AD, DNS, DHCP)
•zkušenosti s administrací Kerio Control a IS K2 výhodou
•znalost sítí na bázi TCP/IP
•znalost virtualizace VMware vSphere 6.5
•pokročilá úroveň znalostí produktů sady MS Office
•dobrou znalost HW PC a periferních zařízení
(na úrovni praktických oprav)
•znalost anglického jazyka
•řidičské oprávnění skupiny B
•analytické myšlení a schopnost řešit problémy, spolehlivost a pečlivost
•ochotu vzdělávat se
•samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme:
•nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další ..)
•dlouhodobou perspektivu uplatněné ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•firemní benefity: 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru, dovolená 22 – 25 dní, dotované obědy ve vlastní jídelně, dotované občerstvení z výdejních automatů, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a cestovné na mimořádné směny, bezplatné profesní kurzy, vstupenky na kulturní akce, pracovní volno navíc s náhradou mzdy při mimořádných životních událostech a mnoho dalších benefitů
•nástup možný ihned nebo dohodou
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽitná 476, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně37000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

KASPER KOVO s.r.o.
  • KASPER KOVO s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Papíková
  • Telefon : +420 499 827 163,731 192 923
  • E-mail : d.papikova@kasperkovo.cz
  • Adresa : Žitná 476, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

dotované

pracovní

windows

připojištění

občerstvení

výdejních

automatů

příspěvek

penzijní

stravenky