PopisMísto výkonu práce: Koštov č.p. 112, Trmice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
vyučení např. v oboru zedník, zámečník, truhlář, zahradník, nebo základní vzdělání a zapálení pro náš obor.
• loajálnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a korektní vystupování.
• Oceňujeme manuální a technickou zručnost a orientaci v technických nákresech
• Řidičský průkaz skupiny B a znalost obsluhy zemních strojů a techniky
• Dbáme na kvalitu odvedené práce i týmového ducha
• Hodnotíme kladně výborné komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
Náplň práce:
Pomoc při realizaci zahrad
•Starost o přidělené úkoly stavebních realizací
•Úzká komunikace s vedoucím realizace
•Zodpovědnost za bezvadný stav odvedené práce
•Údržba svěřené techniky a vozového parku
•Prostor pro realizaci vlastních nápadů
•Nadšení pro design a cit pro zahradní architekturu
Nabízíme:
•Stravenky, zimní dovolená navíc
•Sleva na fremní výrobky a fremní akce
•Odměny při pracovních výročích
Kontakt:
osobně po telefonické domluvě
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoštov 112, Trmice, 400 02 Ústí nad Labem 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-24T01:55:41

Společnost

ZELENÉ KOLO, s.r.o.
  • ZELENÉ KOLO, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Kučerková
  • Telefon : +420 777 206 788
  • E-mail : doprace@zelenekolo.cz
  • Adresa : Koštov 112, Trmice, 400 02 Ústí nad Labem 2

Klíčová slova

realizaci

práce

odvedené

pečlivost

fremní

úkoly

realizace zodpovědnost

vedoucím

komunikace

realizací úzká