PopisDopravně - spediční společnost Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov, orientovaná na expresní přepravy a kusové zásilky v rámci EU a Skandinávie. Hledáme speditéra na nově vznikající pobočku v Olomouci. Životopis prosím zaslat na email: info.bilantransport@gmail.com

Náplň práce:
- telefonní a emailová komunikace s klienty ze zahraničí, udržení spolupráce, vyhledávání nových kontaktů
- komunikace s dopravci
- administrativa
- řešení problémů při přepravě zboží, nakládka a vykládka dle požadavků zákazníka
- práce s RAAL TRANS a mezinárodní databankou TIMOCOM, denní využití cizího jazyka

Požadujeme :
- chuť pracovat
- praxe v oboru vítána nebo zaučíme
- spolehlivost, loajálnost vůči firmě
- přesnost, důslednost, flexibilita
- schopnost pracovat v kolektivu, ale být i samostatný
- podmínkou AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, další jazyky vítány

Nabízíme: seriózní jednání, benefity - stravenky, tel. s neomezeným voláním, dobré platové ohodnocení

Způsob kontaktu:telefonicky nebo emailem.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBilan TRANSPORT s.r.o. - sídlo, Dlouhá třída 1137/85a, Podlesí, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Bilan TRANSPORT s.r.o.
  • Bilan TRANSPORT s.r.o.
  • Kontakt : Linda Bilanová
  • Telefon : +420 608 004 412
  • E-mail : info.bilantransport@gmail.com
  • Adresa : Bilan TRANSPORT s.r.o. - sídlo, Dlouhá třída 1137/85a, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

pracovat

komunikace

dopravně

vůči

loajálnost

spolehlivost

zaučíme

vítána

oboru

praxe