PopisNÁPLŇ PRÁCE: provádění montáží a realizace elektro zapojení v rámci silno i slaboproudých zařízení - MaR ve výrobních prostorách, jednoúčelové stroje, výrobní linky v ČR i zahraničí.
POŽADAVKY: SOU vzdělání, platná vyhláška 50/1978 Sb. §6,§7 podmínkou, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru vítána, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dobrá fyzická kondice, ochota jezdit na služební cesty do zahraniční, znalost AJ a RJ vítána
Výhody: zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod., flexibilní začátek / konec pracovní doby, odpovídající mzdové ohodnocení, kvartální prémie, roční odměny, osobní odměny dle pracovní výkonnosti, příjemné pracovní prostředí , zaměstnanecké benefity, zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, vyškolení zkušeným pracovníkem, možnost profesního růstu, profesní i jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, příspěvek na PP nebo ŽKP, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo, interní a externí systém profesního vzdělávání
nástup možný ihned

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěA.R.Technik spol. s r.o. - Zlín, nám. T. G. Masaryka 588, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

A.R.Technik spol. s r.o.
  • A.R.Technik spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Milena Vršková
  • E-mail : milena.vrskova@artechnik.cz
  • Adresa : A.R.Technik spol. s r.o. - Zlín, nám. T. G. Masaryka 588, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

pracovní

odměny

profesního

služební

zázemí

benefity

zaměstnanecké

prostředí

příjemné

výkonnosti