PopisNáplň práce: fakturace, vyřizování telefonátů a e-mailů, odesílání a evidence pošty, archivace dokladů, péče o návštěvy a další admin. práce.
Požadujeme: AJ komunikativně, znalost práce na PC, řidič. průkaz sk. B, komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování
Nabizíme: mzdové podmínky dohodou, 23 dnů ŘD, stravenky, volnočasová karta (wellnes, nákup v lékarně, dovolená), firemní akce, systém vzdělávání
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZlín Precision s.r.o. - sídlo, PRŮMYSLOVÁ ZÓNA, U Tescomy 247, Lužkovice, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Zlín Precision s.r.o.
  • Zlín Precision s.r.o.
  • Kontakt : Mária Čižmárová
  • Telefon : +420 577 057 048
  • E-mail : m.cizmarova@zlin-precision.cz
  • Adresa : Zlín Precision s.r.o. - sídlo, PRŮMYSLOVÁ ZÓNA, U Tescomy 247, Lužkovice, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

náplň

příjemné

vystupovánínabizíme

mzdové

podmínky

dohodou

dnů

stravenky

karta