PopisMísto výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - osobní Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod.. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA).
Náplň práce: zaváží jednotlivá pracoviště na výrobní hale ručními paletovými vozíky. Výhoda praxe s obdobnou pracovní pozicí. Výroba ve 3 směnném provozu (PO – PÁ), 8 hodinové směny.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem. Zaměstnavatel bude vyžadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 17 765,- do 27 470,- Kč/měs., hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, výkonnostní bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti).ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení. Práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.
Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 11 00 77, email: nabory@futuraam.cz., nebo osobně v sídle společnosti: Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA
AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka – administrativní budova naproti
nákupnímu středisku NORMA).
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFUTURA AM s.r.o. - Rokycany, Kotelská 1109, Nové Město, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně17765 Kč Mzda maximálně27470 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

FUTURA AM s.r.o.
  • FUTURA AM s.r.o.
  • Kontakt : Mirka Šimonová, DiS.
  • Telefon : +420 722 711 412,377 423 503,
  • E-mail : nabory@futuraam.cz
  • Adresa : FUTURA AM s.r.o. - Rokycany, Kotelská 1109, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

pracovní

popá

budova

bonus

středisku

areál

plzeň

soukenická

sro

ohodnocení