PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail khorakova@czeika.cz. Více informací sdělí paní Horáková tel.: 608 955 623.
Máte zkušenost s vedením lidí, jste komunikativní, baví Vás organizovat a hledat řešení?
Požadavky:
- středoškolské vzdělání, nejlépe s maturitou, výhodou je vzdělání v technickém oboru
- zkušenosti s vedením směny, oddělení apod.
- zkušenost se sledováním produktivity a dalších výrobních ukazatelů
- výhodou je znalost OEE/Lean Production, vedení porad a orientace v ISO 9001
- organizační a komunikativní schopnosti, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem a přijímat změny, zodpovědnost a aktivní přístup při řešení problémů. Hledáme týmového hráče
Náplň práce:
- řídit výrobu na své směně, zajišťovat optimální rozmístění personálu
- řídit tým pracovníků, zodpovídat za jejich motivaci, hodnocení a zaškolování
- zpracovávat výrobní data, připravovat informace na schůzky
- navrhovat a pomáhat realizovat různá opatření a změny
- spolupracovat při zavádění nových produktů a úprav v procesu
- zodpovídat za dodržování požadavků ZP, BOZP, PO, ochrany životního prostředí a interních norem
Nabízíme:
- základní nástupní mzdu 27-30 000 Kč, ke mzdě dále výkonová složka a další odměny
- možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
- ke mzdě také systém volitelných zaměstnaneckých benefitů formou Cafeterie (sport, zdraví, kultura, volný čas, dovolená apod.)
- dotované stravování v závodní jídelně (obědy, večeře) + vybavení pro zaměstnance s vlastním jídlem, občerstvení na pracovišti (automaty)
- firemní/rodinné akce
- mobil i pro soukromé použití
- kolektiv fajn lidí Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

CZ EIKA, s.r.o.
  • CZ EIKA, s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : khorakova@czeika.cz
  • Adresa : Průmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

vzdělání

výhodou

řídit

apod

komunikativní

lidí

vedením

zkušenost

mzdě

zodpovídat