PopisPožadujeme: VŠ vzdělání (nejlépe právního směru), minimálně 5 let praxe, plynulá znalost AJ (častá komunikace se zahraničními partnery), výhodou další světový jazyk, uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B - aktivní řidič, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti , příjemné a reprezentativní vystupování, diskrétnost, spolehlivost, psaní všemi deseti
Náplň práce: zajištění denního chodu kanceláře vedení společnosti, administrativní činnost, organizace zahraničních návštěv, delegace a kontrola plnění úkolů a termínů, zajištění zahraničních cest, tvorba zápisů z porad, plnění operativních úkolů
Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, možnost profesního růstu, vzdělávací kurzy, denní využití anglického jazyka, stabilní a prosperující společnost, flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, služební telefon, notebook, možnost využívání služebního automobilu
Výhody: příspěvek na dopravu, flexibilní začátek a konec pracovní doby, vzdělávací akce, závodní stravování
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetiště 1887, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • Kontakt : Bc. Monika Odložilíková
  • Telefon : +420 577 120 807
  • E-mail : personalni@zlinaircraft.eu
  • Adresa : Letiště 1887, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

příspěvek

pracovní

dopravu

flexibilní

začátek

konec

možnost

doby

stravování

znalost