PopisPOŽADUJEME: Vzdělání: Střední odborné (maturita) - obor strojní; časová flexibilita
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Provádění přípravy technické dokumentace pro realizaci zakázek v rámci údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých zařízení v provozu JE Temelín (sekundární okruh).
Ranní směna: 6 -14 hod.
Nástup dle dohody
Mzda od 28 000,- do 35 000,- Kč (dle kvalifikace a dosažené praxe)
Podmínka nástupu: absolvování psychologického vyšetření pro vstup do JE Temelín, lékařská prohlídka, vstupní školení, výpis z rejstříku trestů bez záznamu
Firemní benefity: příspěvek na stravu (55% firma) - závodní stravování
příspěvek na penzijní připojištění 1300,-/měsíc
příspěvek na dopravu (80% na autobusovou dopravu do vzdálenosti 30Km)
5 týdnů dovolené
Kontaktní osoba : Lukáš Klíma , 777 876 947, email: L.KLIMA@SIGMA.CZ
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSIGMA GROUP a.s. - pracoviště JETE, Temelín 1, 373 01 Temelín Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

SIGMA GROUP a.s.
  • SIGMA GROUP a.s.
  • Kontakt : Lukáš Klíma
  • Telefon : +420 777 876 947
  • E-mail : l.klima@sigma.cz
  • Adresa : SIGMA GROUP a.s. - pracoviště JETE, Temelín 1, 373 01 Temelín

Klíčová slova

dopravu

zařízení

dle

temelín

požadujeme

záznamu firemní

trestů

rejstříku

školení

výpis