PopisPRODAVAČ / PRODAVAČKA V KLENOTNICTVÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: prodej hodinek,hodin,zlata a šperků s pravými kameny,aranžování hodinek a šperků, včetně drobného hodinářského a zlatnického servisu
- Požadujeme: částečnou znalost PC, odpovědnost a loajálnost k zaměstnavateli, schopnost učit se novým věcem
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: buran@klenoty-buran.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěYAMAN trade s.r.o. - Klenoty Buráň, OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

YAMAN trade s.r.o.
  • YAMAN trade s.r.o.
  • Kontakt : Písemně
  • E-mail : buran@klenoty-buran.cz
  • Adresa : YAMAN trade s.r.o. - Klenoty Buráň, OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9

Klíčová slova

šperků

prodavač

zaměstnavateli

požadujeme

částečnou

znalost

odpovědnost

loajálnost

schopnost

zlatnického